کالای مورد نیاز خود را با اطمینان از رایانو خرید کنید !

بهترین صندلی های گیمینگ

Mohsen BakhtiyarMohsen Bakhtiyar
596 بازدید
صندلی های گیمینگ

با انتخاب یکی از بهترین صندلی های گیمینگ، کمر خود را سلامت نگه دارید.

صندلی های گیمینگ

بهترین صندلی بازی چیزی بیشتر از جایی است که بتوانید باسن خود را به مدت 12 ساعت در روز در حین کشف کردن رازهای Elden Ring پارک کنید. آنها راحتی، سلیقه و ارگونومی را در یکی از مهم‌ترین مبلمانی که می‌توانید خریداری کنید ترکیب می‌کنند. فرقی نمی‌کند به دنبال یک صندلی بازی حماسی با رنگ‌های تیم خود باشید یا یک صندلی اداری شیک مخصوص مدیرعامل. ما شما را راهنمایی می‌کنیم.

هنگامی که به دنبال بهترین صندلی گیمینگ هستید، همیشه باید مطمئن شوید که از ستون فقرات شما مراقبت می‌کند. بدن شما یک معبد جسمانی ظریف است و باید روی یک پایه محکم بنشیند، در غیر این صورت آسیب ساختاری خواهید دید. خوب، این کمی دراماتیک است، اما باید ببینید کدام صندلی‌ها بهترین حمایت را از کمر و ستون فقرات شما دارند. با یک پزشک مشورت کنید تا ببینید آیا به چیزی اضافی مانند حمایت کمری بیشتر، بالش گردن یا ماساژور داخلی کمر نیاز دارید یا خیر. یک صندلی خوب، ارزان نیست. بنابراین مطمین شوید صندلی‌ که خریداری می‌کنید تمام مزایای ارگونومیکی را برای محافظت از گردن، پشت و ستون فقرات شما به ارمغان می‌آورد.

در نگاه اول، برخی از بهترین صندلی‌های بازی ممکن است از نظر طراحی کمی شلوغ به نظر برسند. برخی شبیه به صندلی‌های ماشین مسابقه هستند، در حالی که برخی دیگر از بالا تا پایین با علامت‌های مختلف پوشیده شده‌اند.

اگر به یک صندلی برای کار نیاز دارید، توجه کنید که بعضی از این مدل‌ها واقعاً در ابتدای صبح و در محل کار راحت نیستند. صندلی‌های اداری ساده‌تر و در عین حال شیک‌تری هم هستند که هیچ نشانه‌ای از زیبایی‌شناسی گیمینگ ندارند. مانند Herman Miller X Logitech G Embody، که مورد حسادت تمام Silicon Valley است.

ما ده‌ها صندلی بازی را از معتبرترین شرکت‌های امروزی آزمایش کرده‌ایم و تک تک صندلی‌ها در این راهنما از زیر باسن ما عبور کرده‌اند. در حالی که همیشه می‌توانید از صندلی‌های گیمینگ ارزان استفاده کنید، چرا به چیزی خاص تکیه نزنید!

بهترین صندلی‌های گیمینگ (بازی)

صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ

1.Secretlab Titan Evo 2022

 

حتی بهتر از بهترین صندلی های گیمینگ

 

مشخصات فنی

نوع صندلی: پشتی مسابقه‌ای، پایه صندلی همسطح

خوابیدن: 165 درجه

ظرفیت وزن: تا 180 کیلوگرم (سایز XL)

وزن صندلی: 37.5 کیلوگرم

گارانتی: 3 سال

 

دلایل خرید:

+ بالشتک و روکش مغناطیسی

+ بسیار راحت

+ از نظر ویژگی، دارای همه چیزهایی که در یک صندلی بازی می‌خواهیم

 

دلایلی برای نخریدن:

– گران‌تر از مدل‌های Secretlab قدیمی‌تر

– گارانتی 3 ساله برای برخی از صندلی‌های ارگو کافی نیست

 

صندلی مدل Titan از برند Secretlab معیاری است برای قضاوت در مورد سایر صندلی‌های بازی. برای به دست آوردن این جایگاه، تیک تمام مواردی که از صندلی بازی انتظار می‌رود زده شد: راحت، مجهز و مهمتر از همه ظاهری عالی دارد. به جز اضافه شدن چند امکان جدید عالی برای این مدل، هیچ چیز خاصی با Secretlab Titan Evo 2022 جدید تغییر نکرده است.

ارگونومی کاربر پسند، Titan Evo 2022 را برای بازی‌های شبانه طولانی یا هشت ساعت استفاده در محل کار مناسب می‌سازد و این به طراحی فوق‌العاده راحت تکیه آن مربوط می‌شود. این صندلی گزینه‌های تنظیم زیادی دارد، به این معنی که شما می‌توانید به راحتی به یک تنظیم عالی دلخواه برسید. همچنین باید به دسته‌های چهار بعدی، تکیه راحت صندلی و بالشتک مغناطیسی سر اشاره کنیم.

بله درست خواندید، یک بالشتک سر مغناطیسی. یک راه حل ساده برای بندهایی که بی‌نظمی به وجود می آوردند. Titan Evo 2022 همه اینها را با چند آهن‌ربای قدرتمند برطرف می‌کند.

روکش صندلی بسیار بی‌عیب و نقص روی آن استفاده شده است. در حالی که روکش SoftWeave Plus این صندلی هنوز جای صحبت دارد، ما در تمام این سال‌ها آن را از نظر دوام و راحتی، بهترین ارزیابی کرده‌ایم. باید بگویم که ظاهر چرم و به خصوص دوخت قرمز روشن آن مرا کاملاً تحت تأثیر قرار داده است.

این صندلی در سه سایز S، R و XL موجود است.

به عنوان صندلی گیمینگی که از دو مدل Titan و Omega ترکیب شده است، Secretlab Titan Evo 2022 از هر نظر احساسی بهتر از هر دو ایجاد می‌کند. کارایی که هر صندلی به خوبی ارایه می‌دهد، Titan Evo 2022 می‌تواند در آن برابر یا بهتر باشد. از مدل‌های قبلی خود با قیمت 449 دلار کمی گران‌تر است. (499 دلار برای مدل XL). اما من احساس می‌کنم که امکاناتی که ارائه می‌کند واقعاً ارزش قیمت بالای آن را دارند.

صندلی های گیمینگ

صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ

2. Secretlab Omega

صندلی Secretlab مقرون به صرفه‌ترین

 

مشخصات فنی

نوع صندلی: صندلی مسابقه‌ای

خوابیدن: 165 درجه

ظرفیت وزن: 109 کیلوگرم

وزن صندلی: 30 کیلوگرم

گارانتی: 3 سال

 

دلایل خرید:

+ بالش مموری فوم مخملی

+ مکانیزم شیب همه کاره

دلایلی برای نخریدن:

– عدم تنظیم ارتفاع روی بالش سر

 

Secretlab Omega یکی از ظریف‌ترین صندلی‌هایی است که آزمایش کرده‌ایم. اگرچه با Titan Evo 2022 در بالا جایگزین شده است، اما قیمت بالاتر Titan ممکن است باعث شود که امگا گزینه محبوبی برای کسانی باشد که به دنبال صرفه جویی در پول هستند.

کمپانی Secretlab از چرخ‌های صندلی گرفته تا پایه، مکانیزم بالابر، تکیه‌گاه دست و پشتی صندلی، از بهترین مواد موجود استفاده کرده است.

مدل امگا با بهبودهای سری 2020 Secretlab ارتقا یافته است که شامل فلز درجه یک در مکانیزم تکیه گاه بازو می‌شود و آن را نرم و ابریشمی و حتی بادوام تر می‌کند. و البته استفاده غافلگیر کننده از چرم با دوام PU 2.0.

پشتی این صندلی با فوم سرد با کیفیت بالا ساخته شده است. ممکن است در ابتدا کمی سفت به نظر برسد اما پس از استفاده طولانی مدت راحت‌تر می‌شود.

Omega با بالش‌های کمری و سر از جنس فوم مخملی، از دیگر صندلی‌ها متمایز می‌شود. اینها آنقدر راحت هستند که اگر بخواهیم می‌توانیم به آرامی صندلی را تکیه دهیم و چرت بزنیم.

اگر چه این ظاهر مناسبی برای یک پزشک نیست… اگر به دنبال این هستید که بدن خود را با یک صندلی که واقعا ماندگار باشد درمان کنید، Secretlab Omega ارزش هر پنی را دارد.

شما ممکن است به اندازه‌ای که برای دکل ماینینگ و یک کارت گرافیک خوب بودجه اختصاص می‌دهید، برای یک صندلی پولی تخصیص ندهید. اما بهترین صندلی‌های گیمینگ می‌توانند به راحتی بیشتر از اجزای ماینینگ عمر کنند و یک دهه یا بیشتر دوام بیاورند.

امگا یک قطعه فوم بسیار سخت و محکم است که برای ماندگاری ساخته شده است. اکنون چندین ماه است که از Secretlab Omega استفاده کرده‌ام، و بالشتک صندلی دقیقاً مانند روز اول است.

اگر یک ایراد از این صندلی بگویم این است که ممکن است مقداری از نرمی خود را بر اثر تحمل وزن سنگین در طی سال‌ها استفاده از دست می‌دهد.

فرمول نه چندان محرمانه Secretlab برای موفقیت شامل حذف شخص ثالث است. این شرکت به جای معامله با خرده فروشان و توزیع کنندگان، مستقیماً به مشتریان می‌فروشد.

این سیاست فروش اجازه می‌دهد تا پس‌انداز خود را صرف تولید یک محصول درجه یک با قیمت بسیار مناسب کند. همچنین حداقل یک سفر حمل و نقل اضافی را از معادله حذف می‌کند و احتمال آسیب دیدن کالا را کاهش می‌دهد.

صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ

3. Logitech G x Herman Miller Embody

بهترین صندلی گیمینگ ارگونومیک

 

مشخصات فنی

نوع صندلی: صندلی کارمندی

جنس: پارچه چند لایه

ارتفاع صندلی: 43 تا 56 سانتیمتر

ظرفیت وزن: 136 کیلوگرم

وزن: 23 کیلوگرم

گارانتی: 12 سال

 

دلایل خرید:

+ جریان خون و اکسیژن را تحریک می‌کند

+ پشتیبانی بی‌نظیر از کمر

+ گارانتی 12 ساله/24 ساعته

دلایلی برای نخریدن:

– قیمت بالا نسبت به هم ردیفان خود

– بالش پشت گردن ندارد

 

شاید نام کمپانی هرمان میلر را شنیده باشید. این نام برای مدت طولانی در بهترین جمع بندی صندلی اداری، جایگاه برتر را داشت، اما اکنون به پایان رسیده است. نه به دلیل عدم راحتی یا مورد تحسین قرار نگرفتن. صرفاً به این دلیل که این سازنده مشهور صندلی با کمپانی پر آوازه Logitech همکاری کرده تا چیزی متناسب با نیاز گیمرها تولید کند.

در ابتدا باید Herman Miller x Logitech G Embody را در واقع ادامه Embody قدیمی بدانیم. طراحی آزمایش شده و به طور گسترده‌ای شناخته شده. صندلی گیمینگ Embody در رنگ مشکی و آبی جدید عرضه می‌شود و اگر به دنبال ظاهری موقرتر هستید، مشکی ساده نیز موجود است. همچنین یک آویز ضامن مانند کوچک با نام تجاری Logitech G پشت تکیه گاه وجود دارد که هدف از نصب آن را نمی‌دانم. و یک لوگوی Logitech G در نوار بالایی پشتی قرار دارد.

 

این تغییرات چندان باعث برجسته شدن Embody به عنوان یکی از بهترین صندلی‌های بازی نمی‌شود. این همان چیزی است وجود داشته و حفظ شده است. طراحی آزمایش شده و جواب پس داده Embody را به عنوان یکی از بهترین صندلی‌ها برای کارهای اداری یا گیمینگ معرفی می‌کند. در استفاده طولانی مدت فوق‌العاده راحت است، از وضعیت بدنی فعال و سالم پشتیبانی می‌کند و به راحتی روی فرم بدن شما قرار می‌گیرد.

قابل توجه‌ترین ویژگی این صندلی: شما می‌توانید تمام روز را روی آن بنشینید و یک لحظه ناراحتی در پایین تنه خود احساس نکنید.

ممکن است در طول روز بالاتنه خود را به انواع موقعیت‌های کاملاً غیر ارگونومیک تغییر دهید، اما نیمه پایینی بدن شما در جای خود ثابت می‌ماند. خوشبختانه،Embody در این کار به شما کمک می‌کند.

گارانتی این محصول نیز یکی دیگر از ویژگی‌های برجسته آن است. با 12 سال گارانتی 24 ساعته. گارانتی شامل استفاده مداوم از این صندلی می‌شود و از نظر دوام برای بیش از یک دهه تضمین می‌شود، اگر چه ممکن است بیشتر دوام بیاورد. بنابراین، اگرچه ممکن است قیمت اولیه زیاد به نظر برسد، اما واقعیت این است که مطمئناً در بلند مدت به ارزش پول خود خواهید رسید. و پشت و کمر شما نیز برای آن سپاسگزارتان خواهد بود.

 

صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ

 

4. NeueChair

بهترین صندلی اداری برای گیمینگ

مشخصات فنی

نوع صندلی: صندلی اداری

دراز کشیدن: 85-130 درجه

ظرفیت وزن: 108 کیلوگرم

وزن: 29 کیلوگرم

گارانتی: 12 سال

 

دلایل خرید:

+ به طرز مسخره‌ای محکم و خوش ساخت

+ راحت و مجهز

+ قابلیت تنظیم دقیق

دلایلی برای نخریدن:

– طراحی بدون هیجان آن چنگی به دل نمی‌زند

 

اگر از آن دسته افرادی هستید که عملکرد را بر زیبایی ترجیح می‌دهید، NeueChair یک گزینه عالی است. این بدان معنا نیست که شیک نیست – کاملا برعکس.

NeueChair در رنگ ابسیدین( گدازه آتش فشانی) براق یا کروم/نقره ای براق، با تکیه گاه خمیده و مطبوع در پشتی و توری مشکی جذاب عرضه می‌شود.

اما مهمتر از آن، NeueChair با ساختار صنعتی سنگین و محکم ساخته شده است تا دوام بیشتری داشته باشد. حتی وزن صندلی نشان دهنده یک قطعه محکم با طراحی صنعتی است که به دقت ساخته شده است: سنگین و قابل توجه است.

مونتاژ آن مثل وزش نسیم، راحت است، زیرا در دو قطعه مجزا می‌آید و به سادگی با وارد کردن چرخ‌ها و سپس فشار دادن دو قسمت به هم متصل می‌شود. تقریباً همه قسمت‌های صندلی قابل تنظیم هستند، از تکیه‌گاه‌ها گرفته تا سیستم پشتیبانی کمری که به شما امکان می‌دهد عمق و ارتفاع پشتی را تغییر دهید. این یکی از بهترین صندلی‌های اداری است که من تا به حال لذت نشستن روی آن را داشته‌ام. و اگر بتوانید قیمت بسیار بالای آن را بپردازید، ارزش سرمایه‌گذاری را دارد.

 

 

صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ

5. AndaSeat Kaiser 2

بهترین صندلی گیمینگ برای وزن‌های بالا

 

مشخصات فنی

نوع صندلی: صندلی مسابقه‌ای

خمیدگی: 90 تا 160 درجه

ظرفیت وزن: 180 کیلوگرم

وزن صندلی: 33 کیلوگرم

گارانتی: 5 سال

 

دلایل خرید:

+ محکم

+ مناسب برای گیمرهای درشت و قد بلند

+ تکیه گاه فوق‌العاده بزرگ کمر و بالش گردن

دلایلی برای نخریدن:

– حجیم و بزرگ

– دسته‌های نازیبا

 

اگر یک گیمر درشت و بلند قد هستید، شاید متوجه شده باشید که صندلی‌های گیمینگ زیادی وجود ندارد که بتواند از ساختار منحصر به فرد شما پشتیبانی کند. گاهی صندلی ظرفیت وزن کمتری دارد یا خیلی کوتاه است، یا حتی به محض اینکه روی آن بنشینید احساس می‌کنید که می‌شکند. پیدا کردن صندلی برای شما ممکن است تقریبا غیرممکن به نظر برسد.

AndaSeat Kaiser 2 بزرگ است و پذیرنده افراد درشت اندام. این صندلی از گیمرهای تا 180 کیلوگرم و قد 2 متر پشتیبانی می کند. کایسر2 بر روی یک قاب فولادی تو پر و سفت با میله‌های حمایتی بزرگ ساخته شده است.

کایسر2 که از مموری فوم ضخیم (از پلی اورتان با چگالی بالا) پر شده و با چرم PVC درجه یک پوشانده شده است، بیشتر شبیه یک صندلی بازی برای بزرگسالان است. در رنگ‌های مشکی و قهوه‌ای دوست داشتنی موجود است. دیگر مجبور نیستید خود را در یک صندلی بازی کوچک گیر بیاندازید. کایسر2 می‌تواند عملکرد، راحتی و سلیقه شما را در این صندلی بازی ممتاز، پاسخگو باشد.

 

صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ

6. Noblechairs Hero

بهترین صندلی گیمینگ حامی کمر

 

مشخصات فنی

نوع صندلی: صندلی مسابقه‌ای

خمیدگی: 90 تا 135 درجه

ظرفیت وزن: 150 کیلوگرم

وزن صندلی: 28 کیلوگرم

گارانتی: 2 سال

 

دلایل خرید:

+ برای حمایت از کمر عالی است

+ ایده آل برای هیکل‌های درشت

+ دارای تکیه‌گاه و نشیمن محکم

دلایلی برای نخریدن:

– کمی سفت و ناراحت

– دسته‌های بازو می‌توانست راحت‌تر باشد

 

هنگام خرید یک صندلی بازی، به راحتی می‌توانید بدون توجه به سلامت خود، انتخاب کنید. به هر حال، بیشتر این صندلی‌ها به عنوان کالاهای لوکس تبلیغ می‌شوند. و حس تاج و تختی از جنس کوسن را به شما می‌دهد که بر روی آن دشکن را مثل بازی Apex Legends در هم می‌کوبید. اما این درست نیست، و برای برخی، مهم است که صندلی را انتخاب کنند که سلامت را جدی می‌گیرد.

با توجه به اینکه برخی از اعضای تیم ما تقریباً یک سال است که هر روز از آن استفاده می‌کنند، می‌توانیم Noblechairs Hero را با چرم uPVC کاملاً توصیه کنیم.

اگرچه هیجان‌انگیزترین صندلی یا اسپرت‌ترین صندلی نیست، اما مطمئناً در مراقبت از کمر شما درست کار می‌کند.

Hero به راحتی مونتاژ می‌شود به جز قسمتی که پشتی را به صندلی وصل می‌کنید، بنابراین مطمئن شوید که یک دوست برای کمک دارید.

محکم، مراقب بدن و بسیار بزرگ است. به عنوان یک هشدار: خیلی سفت است، بنابراین اگر صندلی نرم‌تری را ترجیح می‌دهید که برای کمر شما مناسب است، شاید این صندلی برای شما مناسب نباشد.

من دسته‌های متحرک آن را دوست دارم. بنابراین وقتی می‌خواهید از گیم‌پد استفاده کنید، می‌توانید آن‌ها را از خود دور کنید. همچنین ارتفاع و عرض آن‌ها کاملاً قابل تنظیم هستند، که برای ما کوچک‌ترها عالی است. همچنین داشتن چنین تکیه‌گاه پهنی عالی است، اما من که خیلی به گوشه تکیه می‌دهم، از تمام صندلی استفاده کامل نمی‌کنم و در عین حال آرنجم خسته می‌شود.

صندلی قابلیت تنظیم ارتفاع دارد (همانطور که همه صندلی ها باید داشته باشند)، تکیه گاه دارای یک اهرم است که به راحتی می توانید زاویه را با آن تنظیم کنید. همچنین دارای یک مکانیسم کاملاً مستقل تنظیم شیب است تا بتوانید آزادانه تکان بخورید. یا اگر این همه بازی هاردکور شما را خسته کرده است، صندلی خود را در حالت افقی قفل کنید تا یک چرت خوب داشته باشید. نکته مثبت دیگر اینکه وقتی قفل باز می‌شود شما را به جلو پرتاب و خرد نمی کند، که این نکته بسیار قابل توجه است.

صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ

7. Corsair T3 Rush

یک صندلی گیمینگ ساده اما شیک

 

مشخصات فنی

نوع صندلی: صندلی مسابقه‌ای

خمیدگی: 90 تا 170 درجه

ظرفیت وزن: 120 کیلوگرم

وزن صندلی: 23 کیلوگرم

گارانتی: 2 سال

 

دلایل خرید:

+ پارچه نرم ضد تعریق

+ دسته‌های 4 بعدی

+ بالش کمری مموری فوم

+ خوابیدن 180 درجه

دلایلی برای نخریدن:

– نامناسب برای افراد قد بلند یا درشت اندام

 

T3 Rush، جدیدترین صندلی که برندCorsair به مجموعه صندلی‌های گیمینگ ممتاز خود اضافه کرده است. به لطف بالش کمری مموری فوم یک صندلی فوق‌العاده راحت است، اما مهمتر از آن، در این مدل به جای چرم مصنوعی از پارچه نرم ضد تعریق استفاده می‌کند.

این به این دلیل است که گرمای کمتری را در خود نگه دارد و به جای اینکه در رویه جیرجیر کنید و عرق کنید، شما را شاداب و راحت نگه می‌دارد.

حوصله امتحان کردنش را ندارم، اما نگرانی اصلی من در مورد صندلی بازی پارچه‌ای این است که در مقایسه با چرم و چرم مصنوعی چقدر لکه‌ها را تمیز می‌شود؟ بنابراین، اگر شلخته غذا می‌خورید و روی میزتان مایعات می‌ریزد، باید به تمیز کردن آن هم توجه کنید.

از نظر ظاهری، T3 Rush بیشتر به سمت شیک اداری تمایل دارد تا یک گیمینگ حرفه‌ای. در رنگ خاکستری یا مشکی عرضه می‌شود و آبروی شما را در یک جلسه کاری آنلاین می‌خرد. این صندلی گرانتر از آنچه هست (300 دلار) به نظر می‌رسد. اگر به دنبال کمی شخصیت‌سازی بیشتر هستید یا اگر از مشکی یا خاکستری خسته شده‌اید، DX Racer و Secret Labs طرح‌ها و رنگ‌های متنوعی به شما ارایه می‌کنند..

اگر می‌خواهید قبل از شروع یک جلسه استریم ماراتن دیگر Apex Legends یا CS: GO، دراز بکشید و یک چرت راحت بزنید، T3 Rush تا 180 درجه به عقب خم می‌شود.

تنها نقطه ضعف اصلی T3 Rush این است که برای کاربران با اندام کوچک طراحی است. اگر به یک صندلی کوچک نیاز دارید، T3 برای شما نامناسب و تنگ نیست. بنابراین، اگر بیش از 180 سانتیمتر قد یا وزن بالای 90 کیلو دارید، باید جای دیگری را جستجو کنید، مگر اینکه قصد خرید برای یک بچه را دارید. با این حال، فقدان رنگ سرگرم کننده ممکن است بچه‌ها را فراری دهد.

 

صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ صندلی های گیمینگ

8. DXRacer Craft Series

هزاران انتخاب و طرح‌های روشن و رنگارنگ

مشخصات فنی

نوع صندلی: صندلی مسابقه‌ای

خمیدگی: 135 درجه

ظرفیت وزن: 113 کیلوگرم

وزن صندلی: 25.4 کیلوگرم

گارانتی: 2 سال (لوازم جانبی)، مادام العمر (قاب)

 

دلایل خرید:

+ بسیار راحت

+ طراحی جسورانه و جذاب

+ بدون صدا یا جیرجیر

دلایلی برای نخریدن:

– عدم وجود بالشتک مغناطیسی

– کمی گران

– مدت ضمانت ضعیف

 

سری DXRacer Craft برای آن دسته از گیمرهایی که می‌خواهند تنظیمات بازی‌شان چیزی بیش از مجموعه‌ای از اشیاء سیاه رنگ باشد، جذاب خواهد بود.

انبوهی از رنگ‌ها و طرح‌ها برای انتخاب وجود دارد و بسیاری از آنها با استعداد هنری شگفت‌انگیز و متناسب با سلیقه بزرگسالان طراحی شده‌اند.

با این حال، بهترین نکته این است که مجبور نیستید برای داشتن یک صندلی با ظاهری زیبا به یک صندلی بی‌کیفیت رضایت دهید: سری DXRacer Craft خوش ساخت و راحت است.

طراحی سری DXRacer Craft شبیه بسیاری از صندلی‌های بازی مورد علاقه ما است. دارای دسته‌های 4 بعدی، تکیه‌گاه کمر، بالشتک سر قابل جابجایی و دو پدال برای تنظیم ارتفاع است و امکان این که آیا میخواهید بخوابید یا نه.

همه چیز به آرامی کار می‌کند. هیچ از جا در نمی‌رود یا نمی‌ترکد. مخصوصاً تکیه گاه کمری اضافه خوبی دارد که صندلی قبلی من نداشت.

می‌توانید صندلی را هر طور که می‌خواهید تنظیم کنید و احساس نمی‌کنید که قرار است از هم بپاشد، که این یک موهبت برای صندلی است که احتمالاً برای سال‌ها مالک آن خواهید بود.

این طور می‌توان گفت، همه عملکردها عمدتاً طوری هستند که یک بار تنظیم می‌کنید و آن‌ها را رها می‌کنید. اما داشتن گزینه‌های بیشتر همیشه باعث راحتی و تنوع بیشتر است.

خود صندلی از چرم PU یا چرم پلی اورتان پوشیده شده است. هیچ احساس ناراحتی با مواد آن، به خصوص با پوشش فوم داخل آن نمی کنید.

اما با توجه به آزمایش محدود من، تشخیص دقیق اینکه آیا با استفاده طولانی مدت پوسته می‌شود یا ترک می‌خورد، دشوار است.

برای سایر صندلی‌های گیمینگ که با مواد مشابه ساخته شده‌اند این اتفاق رخ می‌دهد، بنابراین اگر می‌خواهید صندلی‌تان سال‌ها پس از خرید زیبا به نظر برسد، واقعاً نگران‌کننده است.

به طور معمول، شما چیزی می‌خواهید که مانند پارچه مشبک دوام بیشتری داشته باشد.

……………………………………………………………………………………….

مدل‌هایی که در بالا معرفی شدند، قیمتی بیشتر از سری Titan Evo 2022 Secretlab ندارد که در رنگ‌های متنوعی عرضه شده‌اند، همچنین برندهایی مانند طراحی‌های League of Legends Jinxکه طراحی چشمگیری دارند.

Secretlab صندلی بهتری است، اما سری DXRacer Craft آنقدر بد نیست که اگر از طرحی خوشتان آمد، ارزش سرمایه‌گذاری روی آن را نداشته باشد.

با این حال، این صندلی برای ویژگی‌های ارائه شده کمی گران‌تر از چیزی است که ما می‌خواهیم. مجموعه‌ای از امکانات Secretlab Titan Evo را ارائه نمی‌دهد، و خیلی تمیز ساخته نشده است، اما اگر چیزی با ظاهر بهتر می‌خواهید، این صندلی شما را ناامید نمی‌کند.

 

آیا صندلی‌های بازی واقعا بد هستند؟

بین مقالات اخیر در مورد تأثیرات نشستن، بر روی بدن و آزمایش ما با میزهای ایستاده، ممکن است فکر کنید گیمرها به صندلی که روی آن می‌نشینند خیلی اهمیت نمی‌دهند.

که خیلی هم دور از حقیقت نیست.

ما به عنوان گیمر و کارمند اداری، بخش قابل توجهی از روز را نشسته و در مقابل نمایشگرها می‌گذرانیم. با توجه به اینکه بسیاری از ما قصد تغییر رویه به این زودی نداریم، استفاده از یک صندلی با کیفیت منطقی است.

 

در اینجا ما می‌خواستیم صندلی‌هایی پیدا کنیم که راحتی، امکانات و ارزش را به حداکثر برسانند. ما با ملیسا افترمن، یک ارگونومیست ارشد در شرکت VSI Risk Management & Ergonomicsصحبت کردیم، که متخصص در طراحی فضاهای کاری است.

او به من گفت: “مطمئناً، صندلی‌ها مشکلی ندارند. بله، ما می‌دانیم که نشستن بیش از حد طولانی برای شما مضر است. واقعیت این است که ایستادن طولانی مدت هم به همان اندازه برای شما مضر است، بنابراین پاسخ این است که حرکت کنید. استراحت کنید، حداقل هر یک ساعت از روی صندلی برخیزید و حرکت کنید، یا وضعیت خود را از ایستادن تا نشستن هر یک ساعت تغییر دهید. به طوری که نه زیاد ایستاده باشید و نه زیاد نشسته.”

او گفت: «اگر در حال تایپ کردن و کار با رایانه هستید، واقعاً به تکیه‌گاه بهتری در حالت قائم نیاز دارید تا بتوانید حالت خنثی ستون فقرات خود را حفظ کنید و اجازه دهید صندلی کمر شما را صاف نگه دارد. اما هنگامی که به حالت بازی تغییر می‌کنید، ممکن است بخواهید کمی دراز بکشید تا کمر خود را شل کنید و در عین حال از حمایت خوبی در آن موقعیت برخوردار باشید. بنابراین یک تکیه‌گاه قفل شده و/یا کنترل میزان حرکت پشتی مهم است.

یکی دیگر از ویژگی‌هایی که باید به دنبال آن باشید، اگرچه در مدل‌های گران‌تر یافت می‌شود، لغزنده پشتی صندلی است. این به شما امکان می دهد موقعیت باسن خود را نسبت به پشتی به جلو یا عقب بچرخانید.

 

آیا صندلی‌های گیمینگ واقعا ارزش پولی که می‌پردازیم را دارند؟

بهترین صندلی‌های بازی نه تنها از نظر زیبایی شناختی، زیبایی رایانه شخصی شما را تکمیل می‌کنند، بلکه از آنجا که احتمالاً ساعت‌ها در مقابل سیستم خود می‌نشینید، پشتیبانی لازم برای حفظ سلامت ستون فقرات شما را نیز در بر می‌گیرد.

آیا صندلی گیمینگ بهتر از صندلی اداری است؟

جواب منفی! شما می‌توانید نمونه‌های خوب یا بد هر دو را بیابید و باور کنید که از هر کدام تعداد زیادی وجود دارد. همانطور که گفته شد، برخی از صندلی‌های اداری برای بازی عالی هستند و بالعکس. صندلی‌های اداری مانند Herman Miller Embody وجود دارند که مرز بین این دو را از بین می‌برند.

در واقع این مقاله در مورد یافتن صندلی است که برای شما مناسب است. بیایید صادق باشیم، اغلب اوقات ما صندلی گیمینگ را از ظاهر آن انتخاب می‌کنیم. این دلیل کاملا قانع کننده است، فقط مطمئن شوید که راحتی و ارگونومی را فدای سلیقه و ذوق خود نمی‌کنید.

اگر می‌خواهید در پول خود صرفه‌جویی کنید و راحت باشید، یک صندلی اداری ارزان می‌تواند انتخاب خوبی باشد.

 

آیا صندلی‌های گیمینگ برای وضعیت بدن شما خوب هستند؟

بهترین صندلی‌های بازی وظیفه مراقبت از شما و کمر شما را دارند. وقتی صحبت از طراحی صندلی به میان می‌آید، حمایت کمری حیاتی است. اولین چیزی که در یک صندلی گیمینگ جدید باید به دنبال آن باشید این است که آیا دارای تکیه گاه داخلی برای حفظ وضعیت ایده آل بدن شما هست یا خیر. برخی حتی با بالش‌های تکیه کمری عرضه می‌شوند که تا حدودی هم موثر هستند. تکیه گاه بازو با قابلیت تنظیم چندگانه، تودوزی و سبک کلی نیز مهم است. توجه داشته باشید که این ویژگی‌ها ارزان ارایه نمی‌شوند.

 

آیا هر صندلی گیمینگ متناسب با هر تیپ بدنی است؟

مدل‌های مختلف صندلی دارای ارتفاع و وزن متفاوتی هستند، بنابراین حتما تناسب بدنتان با صندلی را بررسی کنید. به عرض و عمق صندلی نیز نگاه کنید. برخی از برندهای صندلی‌ ادعا می‌کنند که می‌توانید به صورت چهارزانو بنشینید، اما این به اندازه و طول پاهای شما بستگی دارد.

 

منابع :

                رایانو

                pcgamer

 

 

 

 

دسته بندی مقالات و اخبار فناوری
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت